Usługi ślusarskie Kraków

Zatrzaśnięte drzwi? Polecamy nasze usługi ślusarskie Kraków. Zawsze znajdziemy idealne wyjście! Mamy klucz na każdą sytuację. Dosłownie i w przenośni, gdyż oferujemy najlepsze usługi ślusarskie w tym mieście. Twój zamek jest twierdzą, którą bez trudu zdobędziemy, tym bardziej że pracują dla nas najlepsi specjaliści w branży. Otwieranie zamków to nasza specjalność!

Usługi ślusarskie Kraków — pełen zakres przez 24h na dobę

Zgubiłeś klucze? Zapomniałeś kodu do sejfu? Zatrzasnąłeś kluczyki w aucie? Włamanie uszkodziło Twój zamek? Chcesz zamontować kraty? Potrzebujesz wykwalifikowanego spawacza? Fortex to najbardziej kompleksowe usługi ślusarskie w Krakowie. Setki zadowolonych Klientów nie mogą się mylić.

Nasze pogotowie zamkowe składa się z zespołu doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów, którzy poradzą sobie nawet z największym wyzwaniem. W ramach serwisu zamków wykonujemy, np.: naprawę uszkodzeń, wymianę wkładki lub przekodowanie, konserwację. Zepsuty zamek to już nie problem! Naprawiamy następujące rodzaje:

  • Gerda,
  • Dierre,
  • Wilka.

Nasze pogotowie zamkowe w Krakowie to także:

  • awaryjne otwieranie mieszkań, pojazdów, sejfów i szaf pancernych,
  • przekodowywanie zamków szyfrowych,
  • naprawy powłamaniowe, w tym naprawa zamków i wymiana zamków,
  • montaż nowych zamków,
  • dorabianie kluczy tradycyjnych i nietypowych,
  • a także montaż zabezpieczeń i spawanie krat i zawiasów w celu zapewnienia większej ochrony przed włamaniem.

Więcej informacji o tych usługach znajdziesz w zakładkach: awaryjne otwieranie samochodów Kraków, otwieranie sejfów Kraków, awaryjne otwieranie drzwi Kraków oraz dorabianie kluczy Kraków.

Fortex — wszechstronne i niezawodne usługi ślusarskie w Krakowie

Jako pogotowie ślusarskie w Krakowie dojeżdżamy do klienta szybko i na każde wezwanie. Liczy się dla nas przede wszystkim zapewnienie mu bezpieczeństwa. Nasze usługi wykonujemy bardzo solidnie, o czym świadczą liczne rekomendacje i polecenia zarówno od osób indywidualnych, jak i instytucji czy przedsiębiorstw, z którymi współpracowaliśmy, w tym z Policji.

Nasze atuty to duże doświadczenie i profesjonalizm oraz szeroki zakres usług. Usługi ślusarskie Kraków świadczymy po cenach bardzo korzystnych dla klientów. Nasze usługi prowadzimy praktycznie we wszystkich dzielnicach:

  • Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, wystarczy zadzwonić pod podany wyżej numer. Najlepszy ślusarz Kraków to my!