Awaryjne otwieranie drzwi Kraków

Jeśli jest Ci potrzebne awaryjne otwieranie drzwi Kraków, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, poparty wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy szybkie i profesjonalne usługi w kryzysowych sytuacjach. Poznaliśmy najróżniejsze metody awaryjnego otwierania drzwi bez konieczności wyważania ich z framugi. Jeżeli zatem drzwi, zamek lub sejf uległy uszkodzeniu, fachowo i sprawnie stawimy czoła podobnym problemom. Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń na jeden z numerów widocznych w zakładce kontakt. Jesteśmy dostępni całą dobę.

Awaryjne otwieranie drzwi Kraków – szeroki zakres usług

Oferujemy zakres profesjonalnych technik. W pracy opieramy się nie tylko na rzetelności i doświadczeniu, ale też wykorzystujemy nowoczesne, specjalistyczne narzędzia. W ramach z naszych usług możesz liczyć m.in. na:

 • awaryjne otwieranie zamków,
 • wymianę zamków,
 • awaryjne otwieranie drzwi w Krakowie – zewnętrznych i wewnętrznych,
 • otwieranie drzwi w przypadku zgubienia kluczy,
 • otworzenie drzwi po włamaniu i wymiana zamka w drzwiach,
 • wyjęcie kluczyka zablokowanego w zamku,
 • wyjęcie złamanego kluczyka,
 • pełen serwis zamków,
 • przekodowanie zamka i wkładki – pełen montaż zamków,
 • dorabianie kluczy Kraków
 • regulacja i naprawa drzwi Kraków.

To tylko część świadczonych przez nas usług. Rzetelna obsługa i zadowolenie klienta sprawiają, że nawet do zwyczajnego otwarcia zatrzaśniętego zamka podchodzimy z pasją i entuzjazmem. Dla nas awaryjne otwieranie drzwi w mieście Kraków to nie tylko element pracy, ale i hobby. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ponieważ zamki w drzwiach mieszkaniowych czy samochodowych oraz sejfach są różne i wymagają od nas innego nakładu pracy. Niezależnie od tego, czy potrzebne jest Ci awaryjne otwieranie drzwi, czy może zwykła naprawa zamków Kraków – jesteśmy do Twojej dyspozycji niezależnie od dnia i godziny i z pewnością rozwiążemy Twój problem.

RZETELNA OBSŁUGA I ZADOWOLENIE KLIENTA SPRAWIAJĄ, ŻE NAWET DO ZWYCZAJNEGO OTWARCIA ZATRZAŚNIĘTEGO ZAMKA PODCHODZIMY Z PASJĄ I ENTUZJAZMEM

Wykonujemy usługi we wszystkich poniższych dzielnicach: 

 • Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta

Jeśli mieszkasz, w jednej z tych dzielnic i jesteś w awaryjnej sytuacji, do której potrzebne jest awaryjne otwieranie zamków mieszkań czy wymiana zamka w drzwiach lub inny typ serwisu, to nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie. 

Wymiana zamka w drzwiach Kraków – lista producentów

Zajmujemy się zamkami wyprodukowanymi przez następujące firmy:

 • Gerda,
 • Dierre,
 • Wilka,

Jak widać, nasze awaryjne otwieranie mieszkań Kraków jest możliwe w przypadku 3 popularnych producentów zamków. Bez problemu poradzimy sobie z drzwiami, w których wykorzystano jedno z powyższych rozwiązań. Jeśli jednak potrzebna jest wymiana innych zamków w mieście Kraków, to zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się znaleźć jakieś rozwiązanie, by nie zostawić naszych klientów na lodzie. Świetnie radzimy sobie z kryzysowymi sytuacjami. Jeśli i Ty w takiej się znajdujesz, nie wpisuj w przeglądarkę frazy: wymiana zamka w drzwiach cena Kraków, tylko zadzwoń bezpośrednio do nas. Na pewno nie pożałujesz!

Serwis zamków Kraków – zajmujemy się też sejfami i samochodami

Dlaczego warto postawić właśnie na nasze usługi ślusarskie Kraków? Oferujemy bardzo szeroki zakres działania. Mało który ślusarz Kraków jest w stanie podjąć się tak wielu rodzajów zleceń, a do nas można dzwonić niezależnie od skali problemu. Poza standardową usługą, taką jak awaryjne otwieranie zamków w drzwiach w Krakowie czy szybki serwis zamków Kraków, służymy pomocą również w przypadku problemów z zamkami w drzwiach samochodowych, a także sejfach

Tego typu sytuacje zdarzają się klientom rzadziej od usterek w drzwiach wejściowych do domu, w związku z czym zazwyczaj nie wiedzą, jak sobie z nimi poradzić. Wystarczy zadzwonić na jeden z naszych numerów! Oferujemy ekspresowe awaryjne otwieranie zamków Kraków – także innych niż wejściowe. Sprawdź szczegóły pod linkami: otwieranie sejfów Kraków i awaryjne otwieranie samochodów Kraków.

Zaufany serwis zamków Kraków

Przez ponad 20 lat działalności opartej o awaryjne otwieranie drzwi w mieście Kraków, wyrobiliśmy sobie renomę, dzięki której klienci darzą nas zaufaniem. FORTEX jest w stolicy Małopolski marką, która kojarzy się z rzetelnością i szybkim czasem napraw. Oferujemy awaryjne otwieranie mieszkań Kraków, ale niejednokrotnie dokonywaliśmy też napraw w dużych przedsiębiorstwach, ratując je przed stratami czasu i pieniędzy. Zaufała nam m.in. KM Policji w Krakowie, Spółdzielnia Jubilat czy Społem. W przypadku usług takich jak awaryjne otwieranie drzwi cena jest istotna. Nasz serwis jest dostępny za rozsądne pieniądze, dzięki czemu udało nam się nawiązać długofalową współpracę z kilkoma poważnymi podmiotami. Dołącz do grona zadowolonych klientów i jeśli będzie Ci potrzebne awaryjne otwieranie zamków Kraków – dzwoń!