Dorabianie kluczy Kraków

Dorabianie kluczy jest kluczową usługą w każdym szanującym się zakładzie ślusarskim. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań, usługa, którą świadczymy jest szybka, tania i w pełni kompleksowa. Właśnie dlatego zaufało nam już bardzo wielu Klientów z Krakowa i okolic.

W Fortex dorabiamy nie tylko klucze tradycyjne (domowe i samochodowe), ale również klucze specjalne (patentowe). Nasi doświadczeni ślusarze należą do czołówki najlepszych fachowców w branży, zapewniając najwyższą jakość na każdym etapie pracy.

Dorabianie kluczy to nie jedyna usługa, jaką oferujemy. W naszym repertuarze znajdują się również: otwieranie zamków mieszkań, pojazdów, sejfów i szaf pancernych, przekodowywanie zamków szyfrowych, naprawy powłamaniowe, montaż nowych zamków, a także montaż zabezpieczeń i spawanie. Wszechstronność jest jednym z naszych największych atutów.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji niezależnie od pory dnia i nocy. Czekamy na Twoje zgłoszenie o dorobienie klucza Kraków

ślusarz Kraków

Wykonujemy usługi we wszystkich poniższych dzielnicach: 

  • Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta, Kazimierz, Karmelicka, Malborska

Rodzaje zamków:

  • Gerda
  • Dierre
  • Wilka