Dorabianie kluczy Kraków

Świadczymy szeroki zakres usług ślusarskich Kraków. Dorabianie kluczy jest jedną z nich. To jedno z głównych zadań wykonywanych przez każdą dobrą firmę ślusarską. Fortex wykorzystuje przy nim innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu sama realizacja jest szybka, tania i kompleksowa. O jakości usług świadczą zadowoleni klienci, którzy polecają nas swoim znajomym i rodzinie. Wykonujemy dorabianie kluczy Kraków — Nowa Huta, Podgórze i inne dzielnice. Zapraszamy do kontaktu!

Usługi ślusarskie Kraków — dorabianie kluczy

Nasz punkt dorabiania kluczy Kraków oferuje kompleksowe wykonanie kluczy tradycyjnych do domu lub samochodu, a także kluczy patentowych o specjalnych przeznaczeniach. Nasi doświadczeni ślusarze należą do czołówki najlepszych fachowców w branży, zapewniając najwyższą jakość na każdym etapie pracy. Nic dziwnego, że mieszkańcy Krakowa cenią nasze usługi i chętnie z nich korzystają.

Specjalistyczne narzędzia oraz nowoczesne rozwiązania, których używają podczas pracy nasi fachowcy, przekładają się na precyzję i krótki czas wykonywania usługi oraz korzystne dla klientów ceny. Koniecznie sprawdź nasze usługi ślusarskie Kraków! Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z ich jakości.

Dorabianie kluczy Kraków — sprawnie i profesjonalnie

Zgubiony klucz sprawia, że nie możesz się dostać do domu? Chcesz dorobić dodatkowy egzemplarz klucza dla rodziny? Jeśli tak, zapraszamy do nas! Wykonujemy repliki wszystkich rodzajów kluczy. Oferujemy między innymi dorabianie kluczy Gerda, Wilka czy Dierre w Krakowie.

Działamy na rynku już od ponad 20 lat, a zdobyte przez ten czas doświadczenie przekłada się na wysoką jakość i precyzję wykonywanych usług oraz dbałość o zadowolenie klientów. Nasza wiedza i praktyka sprawiają, że żaden zamek nie ma przed nami tajemnic i możemy dorobić każdy rodzaj klucza. Można śmiało powiedzieć, że najbardziej wszechstronny ślusarz Kraków — to my!

Dorabianie kluczyków samochodowych Kraków — pełen zakres

Kluczyk od samochodu złamał Ci się w zamku? Jeden z egzemplarzy od kompletu uległ zgubieniu? Nie martw się! Dorabianie kluczyków samochodowych również wchodzi w zakres usług naszego punktu dorabiania kluczy w Krakowie. Wykonujemy je na najwyższej klasy urządzeniach, dzięki którym zapasowy egzemplarz cechuje się wysoką precyzją i praktycznie nie różni się od oryginalnego.

Dorabiamy kluczyki do samochodów osobowych, ciężarowych czy dostawczych na podstawie zamków, oryginałów kluczy, układów elektronicznych aut itp. Nasza oferta obejmuje klucze mechaniczne, z immobiliserem i pilotem zdalnego sterowania, a także kodowanie pilotów do zamka centralnego lub alarmu.

Dorabianie kluczyków do aut można też traktować jako uzupełnienie naszej usługi awaryjnego otwierania samochodów Kraków. Złamany lub zgubiony klucz to jedne z najczęstszych przyczyn braku możliwości dostania się do środka. W obu przypadkach konieczne jest dorobienie nowego.

Szybkie dorabianie kluczy? Z nami to nie problem!

Jesteśmy profesjonalistami, którzy wiedzą, jak ważne może być dla klientów szybkie i dokładne dorobienie klucza w Krakowie. Jesteśmy do dyspozycji niezależnie od pory dnia i nocy, by zapewnić im możliwość szybkiego uzyskania zapasowego egzemplarza do samochodu czy drzwi wejściowych do domu. Za jeden z celów głównych stawiamy sobie zawsze zapewnienie bezpieczeństwa klientom. Czekamy na Twoje zgłoszenie o dorobienie klucza Kraków!

Dorabianie kluczy to tylko jedna z naszych usług. Oferujemy również: awaryjne otwieranie drzwi Kraków, otwieranie sejfów Kraków, przekodowywanie zamków szyfrowych, naprawy powłamaniowe, montaż nowych zamków, a także montaż zabezpieczeń i spawanie. Wszechstronność jest jednym z naszych największych atutów.

Skorzystaj z naszych usług dorabiania kluczy w Krakowie!

Dorabianie kluczy w Krakowie ma bardzo korzystny cennik dla klientów. Wykonujemy je we wszystkich poniższych dzielnicach:

  • Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta, Kazimierz, Karmelicka, Malborska

Rodzaje zamków:

  • Gerda
  • Dierre
  • Wilka