Awaryjne otwieranie samochodów Kraków 

Awaryjne otwieranie samochodów Kraków to jedna z usług, jakie świadczy firma Fortex. Nasze pogotowie ślusarskie realizuje ją w trybie natychmiastowym, zdając sobie sprawę z tego, jak cenny jest dla naszych klientów czas. Swobodny dostęp do auta i możliwość skorzystania z niego jest im niezbędna, aby dojechać do pracy, odwieźć lub odebrać dzieci ze szkoły czy załatwić ważne sprawy urzędowe. Wiemy o tym i dlatego otwieranie samochodów w Krakowie traktujemy priorytetowo. Nasi doświadczeni specjaliści bez trudu, szybko poradzą sobie z każdym wyzwaniem, niezależnie od przyczyny zablokowania zamka w samochodzie. Nie możesz otworzyć auta? Pomogą Ci nasze niezawodne usługi ślusarskie Kraków.

Awaryjne otwieranie samochodów Kraków — szybko i niezawodnie

Awaryjne otwieranie samochodu Kraków przeprowadzamy przy użyciu nowoczesnych narzędzi, które bez trudu radzą sobie z każdym typem zamka czy stacyjki. Możemy pomóc Ci w przypadku, gdy:

  • kluczyk uległ uszkodzeniu lub złamaniu,

  • klucze zostały zatrzaśnięte w środku,

  • nie można odblokować stacyjki lub blokady,

  • uszkodzeniu uległy zamki samochodowe lub stacyjki.

Możesz wezwać nasz również wtedy, kiedy podejrzewasz próbę włamania do auta, kradzież kluczyków lub po prostu zostały one przez Ciebie zgubione. W takich przypadkach dla pewności i ochrony przed kradzieżą możemy wymienić zamki lub przekodować kluczyk. Pomożemy również otworzyć auto, w którym zamek został uszkodzony przez włamywaczy.

Nasze usługi awaryjnego otwierania aut w Krakowie dotyczą wszystkich modeli aut, zarówno starszych, jak i nowszych. Nie ograniczamy się tylko do wybranych marek, ale jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdą z nich.

Zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie? Wezwij nasze pogotowie zamkowe Kraków

Zatrzaśnięcie kluczyków wewnątrz samochodu zwykle powoduje duże zdenerwowanie u ich właścicieli. Jeśli w dodatku w środku pracuje silnik lub jest uwiezione dziecko czy zwierzę, sytuacja wymaga pilnej interwencji. Zanim zdecydujesz się na desperacki krok i wybijesz szybę, zadzwoń do nas!

Otwieranie zamków samochodowych Kraków to nasza specjalność. W zależności od ilości zgłoszeń dojedziemy do Ciebie nawet w ciągu kilkunastu minut i sprawnie oraz bez zbędnych szkód materialnych otworzymy drzwi do auta. Nasza pomoc pozwoli Ci uniknąć dodatkowych kosztów związanych z wybitą szybą czy uszkodzeniem tapicerki lub lakieru.

Naprawa stacyjek samochodowych Kraków — z dojazdem do klienta

Odkryłeś nieudaną próbę włamania do Twojego samochodu i uszkodzony zamek? A może złamał Ci się kluczyk podczas otwierania lub zamykania drzwi? W każdym z tych przypadków pomoże Ci nasz niezawodny serwis zamków! Naprawa stacyjek i zamków samochodowych w Krakowie to jedna ze świadczonych przez nas usług.

Nie musisz wynajmować lawety i jechać do warsztatu. To my dojedziemy do Ciebie i pomożemy Ci odzyskać dostęp do swojego samochodu. Wiemy, jak stresujące bywają takie sytuacje, dlatego nasi pracownicy udadzą się na Twoje wezwanie natychmiast po jego otrzymaniu. Dzięki naszemu doświadczeniu i nowoczesnym narzędziom, z których korzystamy, naprawa nie potrwa długo i wkrótce będziesz mógł znów jeździć autem.

 

Otwieranie aut Kraków — dorabianie kluczyków

Dorabianie kluczy Kraków to usługa, która uzupełnia awaryjne otwieranie aut. Często to właśnie złamany kluczyk jest przyczyną braku możliwości dostania się do auta. W takich przypadkach po odblokowaniu zamka istnieje potrzeba dorobienia kolejnego egzemplarza.

Konieczność taka wynika też ze zgubienia jednego z kluczy od kompletu, a zapasowy zawsze warto mieć w domu ze względów bezpieczeństwa. Nowoczesne narzędzia i rozwiązania, których używamy do dorabiania kluczy, gwarantują szybką i dokładną usługę.

Skorzystaj z naszych usług awaryjnego otwierania samochodów w Krakowie!

Nasza firma już od ponad 20 lat pomaga klientom, którzy mają problem z otworzeniem drzwi do swojego samochodu. Dojeżdżamy na wezwania o każdej porze dnia i nocy przez siedem dni w tygodniu. Nasze usługi wyróżnia profesjonalizm i kompleksowość. Awaryjne otwieranie samochodu w Krakowie świadczymy w cenach korzystnych dla klientów.

Oprócz tego oferujemy też inne usługi w zakresie serwisu zamków, np.: awaryjne otwieranie drzwi Kraków czy otwieranie sejfów Kraków. O jakości naszej pracy świadczą rekomendacje i polecenia od klientów. Niezawodny ślusarz Kraków – to my!

Wykonujemy usługi we wszystkich poniższych dzielnicach: 

  • Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta